(0) |
Режим поглинання запаху
Не завжди вдається під'єднати витяжку до системи вентиляції. У цьому разі витяжки Kaiser можуть працювати як фільтрувальна система. Металевий фільтр спочатку поглинає жирні компоненти та інші дрібні частинки з пари для приготування їжі, потім пахучі речовини та мікрочастинки спрямовуються через фільтр з активованим вугіллям. Кухонна пара та випаровування повертаються очищеними на кухню.
Алюмінієва гофрована труба
Використовувана у вихлопному режимі алюмінієва труба, діаметром 150 мм, проста у використанні та складанні, може згинатися й розтягуватися по довжині в міру потреби, завдяки малій вазі не вимагає додаткового кріплення, також алюмінієві гофровані труби мають тривале застосування.
Металевий жировловлювальний фільтр
Цей довговічний фільтр виготовлений із неіржавких матеріалів (неіржавка сталь і алюміній). Жирні фільтри треба чистити кожні два місяці під час нормальної роботи витяжки в посудомийній машині або вручну, використовуючи м'який мийний засіб або рідке мило.
Вугільний фільтр
Як матеріал для вугільних фільтрів використовується хімічно оброблене активоване вугілля, що має високу абсорбційну здатність: він здатний утримувати частинки забруднювальних речовин, маса яких перевищує вп'ятеро його власну вагу. Вугільний фільтр чудово справляється з видаленням різних запахів, диму, парових домішок. Вугільні фільтри, встановлені у витяжці, працюють у режимі рециркуляції.
Ручка та металеві деталі
Елегантна ручка покрита шкірою Belle Époque, металеві деталі виготовлені з "Античного золота" — металу з опуклими гербами Kaiser.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 69.5-105.5 х 90 х 50 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 58.5 х 93.5 х 41.5 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 71 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіод |
| Тип фільтра | Вугільний Металевий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.