Витяжка KAISER A 6315 ELFEM Eco
Кухонні очищувачі повітря Empire, продовжуючи цей модельний ряд, оснащуються тихими, високопродуктивними двигунами і яскравими, економічними лампами.
Елегантні масивні металеві накладки, ручки, кнопки управління, обода ламп притягують погляд і надають солідність та флер старовини.
Режим повітряного капота
Фільтр для уловлювання металевого мастила очищає випаровування та запахи, поглинаючи жирні компоненти та інші дрібні частинки в газах. При необхідності трубу, яка видаляє повітря, можна підключити до повітропроводу або вивести назовні.
Режим поглинання запаху
Не завжди можна підключити витяжний вентилятор димоходу до системи вентиляції. У цьому випадку витяжні шафи Kaiser можуть працювати як система фільтрів. Металевий жировловлювальний фільтр спочатку поглинає жирові компоненти та інші дрібні частинки з парів варіння, потім пахучі речовини та мікрочастинки відправляються через фільтр активованого вугілля. Очищене повітря повертається на кухню.
Алюмінієва гофрована труба
Він використовується в алюмінієвій трубі з відпрацьованим повітрям діаметром 150 мм, простий у використанні і може бути зібраний, може бути зігнутий при необхідності і розтягнутий по довжині при необхідності, завдяки його невеликій вазі не потрібна додаткова фіксація, а також алюмінієві гофровані труби мають тривалий час. використання.
При з'єднанні труб за допомогою кабелю 120 мм використовуйте адаптер, що додається.
Металевий жировий фільтр
Цей довгоживучий фільтр виготовлений із нержавіючих матеріалів (нержавіюча сталь та алюміній).
Фільтри для уловлювання жиру слід чистити кожні два місяці під час нормальної роботи витяжки в посудомийній машині або вручну з використанням м'якого миючого засобу або рідкого мила.
Вугільний фільтр
Як матеріал для вугільних фільтрів використовується хімічно оброблене активоване вугілля, яке має високу абсорбуючу здатність: воно здатне утримувати частинки забруднюючих речовин, вага яких перевищує в п'ять разів власну вагу. Вугільний фільтр відмінно справляється з видаленням різних запахів, диму, домішок пари. Вугільні фільтри, встановлені у витяжці, працюють у режимі рециркуляції.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 86.5 - 138 х 60 х 48 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 60 x 65 x 40 см |
| Додаткові характеристики | Загальна споживана потужність: 290 Вт |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 53 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Металевий жировий, вугільний |
| Продуктивність, куб. м/год | 780 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.