(0) |
Режим поглинання запаху
Не завжди можливо під'єднати витяжну шафу до вентиляційної системи. В цьому разі витяжні шафи Kaiser можуть працювати як система фільтрації. Металевий жировий фільтр спочатку поглинає жирні складники й інші крихітні частинки з парів варіння, потім пахучі речовини та мікрочастинки спрямовуються через фільтр з активованим вугіллям. І пари готування повертаються очищеними на кухню.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 69.5-105.5 х 90 х 50 см |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 55.5 х 93.5 х 41.5 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 71 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Жирозбиральний фільтр Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.