(0) |
Кухонні витяжки серії Empire, що продовжують цей модельний ряд, обладнані тихими, високопродуктивними моторами та яскравим економічним освітленням. Витончені масивні металеві накладки, ручки, кнопки керування, обідки ламп притягують погляд і додають солідності.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 86.5-138х90х48 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56х98х36 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 69 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи: 2х20 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний фільтр Вугільний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.