(0) |
Функційна, компактна, стильна — все це про витяжку HTL 6614 I 1000 LED від компанії MINOLA. Ця витяжка буде прекрасним вибором для людей із кухонними приміщеннями невеликих розмірів.
Витяжка Minola HTL 6614 I 1000 LED має низку особливостей:
До комплекту входить алюмінієвий фільтр, який дає змогу ефективно боротися з кіптявою.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 х 59.5 х 29.5-46 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 64 х 35.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 55 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | 1 x 2 Вт Square LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.