(0) |
Кращі матеріали та технології об'єднані у витяжці Perfelli PL 5124 I LED.
При оптимальній потужності з вільним виходом повітря в 550 м3/год вона очищає повітря від запахів та випарів під час та після приготування страв, а також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, така кухонна витяжка має ергономічну функцію і дозволяє раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Оформлення та дизайн
Ми пропонуємо плоску модель витяжки, яка відрізняється компактністю та ідеально підходить для маленької та тісної кухні. Такий пристрій поєднує в собі переваги витяжки, що повно вбудовується. Вона легко монтується під навісну шафу коштом невеликої висоти. Безперечною перевагою плоскої витяжки є наявність у неї тих самих властивостей та характеристик, якими наділені витяжки інших типів.
Плоска витяжка на кухню відрізняється не тільки дизайном, але і своєю конфігурацією, яка включає:
Якість
Крім того, модель виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304. Цей матеріал дуже стійкий до корозії, механічних пошкоджень та перепадів температур.
Алюмінієві фільтри
Витяжка обладнана двома тришаровими алюмінієвими фільтрами, що ефективно захищають двигун та інші деталі пристрою від забруднення жиром та випарами.
Режими роботи
Витяжка для кухні може працювати в режимі відведення повітря, при якому забруднене повітря виводиться назовні через гнучкий трубопровід або в режимі рециркуляції з використанням вугільного фільтра (Арт.0071).
Швидкості роботи
Кухонна витяжка PL 5124 I LED працює на трьох швидкостях, що дозволяє вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості
Освітлення
Сучасне освітлення представлене LED-лампою потужністю 2 Вт. Підсвічування є комфортним для очей і працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії мінімальне. Крім того, світлодіоди добре витримують активну експлуатацію.
Простота керування пристроєм
Керувати витяжкою – зручно та легко. На передній панелі розташовано кнопкове механічне керування, де знаходяться кнопки перемикання швидкостей роботи витяжки, увімкнення освітлення та відключення приладу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.2 х 50.2 х 50 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 55.5 х 55.5 см |
| Ширина, см | 50.1 |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый фильтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 550 |
| Комплект постачання | Вытяжка Микрофиша Монтажный комплект Обратный клапан Энергокарта Гарантийный талон Инструкция |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.