(0) |
Стильна витяжка Perfelli — європейської якості чудово впишеться в дизайн вашої кухні. Конструктивні особливості повновбудованої витяжки ТМ Perfelli дають змогу комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Швидкість легко перемикається з допомогою кнопок на панелі керування.
Витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 1000 куб. м/год що дає змогу повністю очистити повітря в кухонному приміщенні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.5x59.6x26.6 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці | 6.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Сумісні аксесуари: - вугільний фільтр арт. 0030 (710030) - алюмінієвий фільтр арт. 0019 (710038) |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 47 - 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х115 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2х1.2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.