(0) |
Повновбудована витяжка Perfelli BI 5252 I 700 LED — модель, яка бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Очищає повітря від неприємних запахів і випарів під час та після приготування. А також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, такі витяжки виконуватимуть ергономічну функцію й дадуть змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею. Така модель витяжки не обмежить вас у виборі стилю вашої кухні. Вона ідеально доповнить будь-який інтер'єр, навіть у діаметрально протилежних стилях.
Повновбудовані витяжки вирізняються не тільки дизайном, але й конфігурацією. Вона містить у собі:
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
Дизайн
Ми пропонуємо вам повновбудовану модель витяжки, яка поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Найчастіше такі моделі монтуються в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними. Ключова особливість цієї моделі — її компактність, адже ширина видимої передньої частини витяжки становить 520 мм, а розміри короба витяжки — всього 480 х 245 х 130 мм. Це дасть змогу корисно використати простір у шафі для монтажу.
Освітлення та швидкості роботи
Кухонна витяжка Perfelli BI 5252 I 700 LED працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу вибрати вам потрібну залежно від забруднення повітря.
Сучасне рішення освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 2 Вт. Підсвітка є комфортною для очей і працює як додаткове джерело світла на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази більший, ніж у звичайних лампах, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди дуже добре витримують активну експлуатацію.
Зручне та надійне механічне керування витяжки дасть змогу легко користуватися нею впродовж довгих років.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 52 х 28 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 55.5 х 33.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 62 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/60 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр з неіржавкою перфорацією |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Короб Монтажний комплект Шнур з вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.