(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Габарити (ВхШхГ) | 14х49,7х51,1 см |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 49.7 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12.0000 см |
| Кількість швидкостей | 3.0000 |
| Тип освітлення | 1х40 Вт |
| Тип фільтра | металевий, вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 320 |
| Комплект постачання | перехідник, зворотний клапан (до комплекту не входить) |
| Тип монтажу | Пристінний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.