(0) |
Повновбудована кухонна витяжка Minola HBI 5327 I 800 LED обладнана одним мотором оптимальною потужністю 135 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 800 м3/годину. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника Minola.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 52.5 х 28.5 см |
| Вага | 4.81 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.5 x 55 х 31.5 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 50 - 65 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/135 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 800 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотній клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою Інструкція Мікрофіша Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.