(0) |
Кажуть, все геніальне — просте, дійсно, — просто потрібно зібрати в одному місці найкращих професіоналів свого діла, доповнити їхні світлі думки високими технологіями сучасності, додати новітнє високоточне обладнання, приправити цей «мікс» єдиною високою метою і втілити свого генія в життя. Однак, якщо, крім цього всього, Ви вклали в спільну справу ще і свою душу, то будьте впевнені — Ви створили шедевр, а на це спроможні тільки найкращі. Команда професійних інженерів-розробників ТМ ELEYUS відрізняється від інших саме тим, що, крім високого професіоналізму справжніх знавців справи, вона дарує своїй продукції найцінніше — любов і турботу про покупця і саме це допомагає їй втілювати в життя такі витвори технічного мистецтва, як кухонна витяжка Titan A 1000 LED SMD 90 IS + BL. До того ж цей шедевр заслужив, щоб справедливо називатися нашим ноу-хау, адже саме ТМ ELEYUS вперше представила на ринку таке досконале дизайнерське рішення пропорцій скла та металу.
Ви не зможете байдуже пройти повз кухонну витяжку Titan A 1000 LED SMD 90 IS + BL — її ідеальні лінії вразять Вас із першого погляду. Це дійсно та річ, побачивши яку, Ви просто візьмете із собою, адже саме так, на це чудо із загартованого скла та металу Ви зможете милуватися щодня. Однак кухонна витяжка Titan A 1000 LED SMD 90 IS + BL — це шедевр з норовом, річ контрастів, адже за її художнім фасадом ховається насправді титанічна сила та міць, яка в дуеті з естетичною досконалістю й робить її лідером.
Команда ТМ ELEYUS довела, що йде правильним шляхом, розробивши кардинально новий периметричний тип втягування, який дає змогу витяжці Titan A 1000 LED SMD 90 IS + BL ефективно втягувати повітря за всім своїм периметром, що разом з високою продуктивністю в 1000 м³/год робить її справжнім титаном очищення. Крім того, завдяки режиму рециркуляції, який доступний цій витяжці, Ви назавжди розв'яжете проблему приміщень з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E15100 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Надійне механічне керування витяжки перетворить керування нею на суцільне задоволення. Витяжка обладнана двома світлодіодними лампами, які мають тривалий термін роботи (понад 25 000 годин) і споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природне м'яке світло, що є найбільш сприятливим для організму, та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Крім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу в разі потреби купити лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки та легко її замінити.
Корпус витяжки виготовлено з неіржавкої сталі високої якості, гарантує їй не тільки естетичний вигляд, але й захист від корозії, а отже довговічність. Загартоване скло з дзеркальним ефектом надає витяжці неперевершений вигляд, а амортизатори передньої панелі забезпечують легкий доступ до фільтра та роблять догляд за ним зручним і безперешкодним.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 3-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
ТМ ELEYUS довела, що, вклавши в роботу не тільки професіоналізм, але й душу, можна створити справжню досконалість. Будьте ліпшими, вибирайте ліпше, а кухонна витяжка Titan A 1000 LED SMD 90 IS + BL подбає про затишок у домі, здоров'я і спокій Ваших рідних — саме про те найменше, що потрібне для щастя.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 80-103.5 х 89.6 х 40.5 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 20.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Серия | Titan A |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 89.6 |
| Рівень шуму, дБ | 44.4 - 64.2 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED SMD, 2х3 Вт |
| Тип фільтра | Жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник для повітроводу 12/15 см Жировий фільтр Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція з експлуатації та монтажу Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.