(0) |
Незвичайне поєднання класичного дизайну, високої потужності та зручного сенсорного керування — це Т-подібна витяжка ITALIA 60 BG (1200) TC.
Витяжка для кухні ITALIA 60 BG (1200) TC — елегантна техніка для стильної кухні!
Незвичайний, але одночасно ефектний дизайн — це не єдина відмітна риса моделі ITALIA 60 BG (1200) TC. Техніка також має високу продуктивність, що дає змогу використовувати її навіть у великих кухнях — не більш ніж 30 кв. м. Водночас стандартний для кухонних приладів показник ширини (60 см) дасть змогу обрати прийнятну за дизайном варильну поверхню та електродуховку.
Ключові особливості витяжки ITALIA 60 BG (1200) TC від бренда VENTOLUX:
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 55 - 103 х 59.6 х 50.8 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 х 35 х 55 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 51.7 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/233 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2х1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Гарантійний талон Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.