(0) |
Варильна поверхня сама подбає про витяжку
Система Hob2Hood дозволяє варильній поверхні автоматично керувати витяжкою. Підстроювання вентилятора здійснюється за будь-якої зміни температури, а також при включенні більш ніж однієї конфорки. При цьому ви можете зосередитись на створенні чудових страв, не відволікаючись на регулювання.
Надійно зменшує випаровування на кухні
Готуйте, їжте та відпочивайте в чистішій атмосфері, обравши нашу ефективну витяжку. Надійний двигун ефективно зменшує об'єм випаровувань, що допоможе отримати багато радості від проведеного на кухні часу.
Приємні запахи на відстані руки
Наше інтуїтивно зрозуміле електронне управління означає, що всі налаштування витяжки можна легко відрегулювати в одному місці.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.1 х 54 х 30 см |
| Вага | 7.35 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне Пульт ДК |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 x 61 x 45 см |
| Додаткові характеристики | Потребление электроэнергии: 96.1 кВтч/год |
| Ширина, см | 54 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) З функцією hob2hood |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | LED: 2 шт |
| Тип фільтра | Алюминиевый жировой Угольный (в комплект не входит) |
| Продуктивність, куб. м/год | 600 |
| Комплект постачання | Вытяжка Шнур с вилкой Пульт дистанционного управления |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.