(0) |
Варкова поверхня сама подбає про витяжку
Система Hob2Hood дозволяє варильній поверхні автоматично керувати витяжкою. Підстроювання вентилятора здійснюється за будь-якої зміни температури, а також при включенні більш ніж однієї конфорки. При цьому ви можете зосередитись на створенні чудових страв, не відволікаючись на регулювання.
Малі витрати енергії, висока потужність
Насолоджуйтесь потужністю та економією енергії, що забезпечує видалення запахів швидко та непомітно, зберігаючи повітря на вашій кухні свіжим.
Найшвидший спосіб очистити повітря
Потужний двигун витяжки допомагає швидко очищати кухню, тому повітря залишатиметься свіжим і чистим щоразу, коли ви готуєте.
Приємні запахи на відстані руки
Наше інтуїтивно зрозуміле електронне управління означає, що всі налаштування витяжки можна легко відрегулювати в одному місці.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.1 х 77 х 30 см |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 12.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне Пульт ДК |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 x 84 x 45 см |
| Додаткові характеристики | Споживання електроенергії: 54.7 кВт*год/рік |
| Ширина, см | 77 |
| Рівень шуму, дБ | 77 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) З функцією hob2hood |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | LED: 2 шт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Шнур з вилкою Пульт дистанційного керування |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.