Ви з легкість зможете інтегрувати кухонну витяжку Line I 50 IS у свою кухню, де вона беззаперечно займе достойне місце. Витяжка зконструйована таким чином, що Ви зможете без зайвих клопотів прилаштувати її під настінну шафку, або ж просто почепити на стіну. В будь-якому випадку її досконалий, однак стриманий дизайн стане справжньою окрасою Вашої кухні. Кухонна витяжка Line I 50 IS пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що робить її не лише естетично довершеною, а й надзвичайно довговічною та стійкою до зовнішніх впливів .
Однак стиль та універсальність кухонної витяжки Line I 50 IS - не єдине її достоїнство. Завдяки продуктивності 380 м³/год вона з легкістю очистить приміщення кухні. Сторонні запахи, пара, гаряче повітря – вони просто безслідно щезнуть та більше Вам не надокучатимуть. Не варто перейматися і власникам кухонь з ускладненим підєднанням до вентиляційних шахт – завдяки режиму рециркуляції ця проблема буде вирішена, а повітря – очищене.
Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW – 183 та залишити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення. Витяжка обладнана лампою розжарювання, тож при її приємному світлі Вам буде зручно не лише працювати, а й відпочивати у родинному колі. Механічне управління витяжки надзвичайно просте і легке в користуванні, а окрім того, довговічне, як і вона сама.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 49.6 х 47 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Пласка |
| Серия | Line |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 57.4 - 63.6 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х138 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Лампа розжарювання, 1х25 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 380 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.