(0) |
Витяжка MINOLA HTL 5214 I 700 LED зроблена в досить практичному форм-факторі — телескопічному. Суть такої конструкції полягає в тому, що, крім основної частини, вона ще й має додаткову висувну панель. Таке доповнення допомагає розширити робочу площу, давши змогу витяжці ефективніше виконувати свої обов'язки.
Також телескопічні пристрої гарні тим, що вони ховаються в шафах: вам не потрібно довго та виснажливо підбирати витяжку під інтер'єр — скромно знайшовши своє місце, вона працюватиме так, що ніхто й не помітить.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 49.5 х 29.7-46.5 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 x 54 x 35.5 см |
| Ширина, см | 49.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Square LED: 1 x 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Гарантійний талон Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.