(0) |
Досконалості немає межі, і якою б ідеальною не здавалася та чи інша річ, завжди можна зробити її ще неповторнішою. Ось і творча команда ТМ ELEYUS не втомлюється перевершувати самих себе, й один за одним створювати шедеври вмонтовуваної техніки для Вашої кухні. Саме таким витвором ми справедливо вважаємо кухонну витяжку KENT 700 50 IS, яка своїми класичними формами й високотехнологічним наповненням зачарує Вас раз і назавжди.
Чіткі класичні лінії купольної кухонної витяжки KENT 700 50 IS ніколи не втратять своєї актуальності й не загубляться на тлі сучасних віянь, адже як ніщо інше гармонійно співіснують із найрізноманітнішими стилями оформлення інтер'єру. Уособлення класики, кухонна витяжка KENT 700 50 IS не змусить Вас обирати чи відмовитися від того, що Вам подобається, адже стане головним моментом у кухні з будь-якою стилістикою.
Інженери-конструктори ТМ ELEYUS вклали у класичне обрамлення витяжки KENT 700 50 IS передові технологічні можливості, однією з яких є її продуктивність 700 м³/год, завдяки чому витяжка за лічені миті та без зайвих зусиль усуне з кухні запахи, пару й дим. Завдяки режиму рециркуляції Ви зможете встановити витяжку навіть у приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Приємне світло двох галогенних ламп м'яко освітить кухню, не створюючи додаткового навантаження на очі, а зручне й надійне механічне кнопкове керування витяжки допоможе легко її використовувати.
Важливим досягненням на сучасному ринку вмонтовуваної техніки є те, що ТМ ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
Класика не підвладна часу, тому будьте впевнені — кухонна витяжка KENT 700 50 IS стане гідною окрасою Вашого дому на довгі роки!
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 65-110х50х47 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 8.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Купольна |
| Серия | Kent |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52.5х53.5х37.5 см |
| Ширина, см | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 57.8 - 61.2 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х150 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа 2х35 Вт |
| Тип фільтра | Жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Жировий фільтр Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.