(0) |
Алюмінієвий фільтр, що миється
Довговічний і простий в обслуговуванні алюмінієвий фільтр захищає витяжний вентилятор і продовжує термін служби двигуна. Він затримує олію та пил, щоб вони не потрапляли у двигун або не перешкоджали повітряному потоку. Його потрібно очищати кожні 3-4 тижні, що не завдає труднощів, оскільки він миється і досить компактний, щоб поміститися в посудомийній машині.
3-швидкісна витяжка
3-швидкісний вентилятор з достатньою потужністю двигуна забезпечує необхідний витяжний ефект, ефективно видаляючи пари та запахи.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 x 59.8 x 30.1-45.6 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.4 x 35.4 x 24.1 см |
| Додаткові характеристики | Количество моторов: 1шт |
| Ширина, см | 59.8 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый |
| Продуктивність, куб. м/год | Менш ніж 500 |
| Комплект постачання | Вытяжка Инструкция Гарантийный талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.