(0) |
Бренд Ventolux створено для щоденної турботи про людей, для яких важливі сімейні цінності, люди, які піклуються одне про одного, люблять красу та затишок, люблять смачно готувати, доброзичливі та запрошують гостей, щоб разом поділити радість спілкування.
Витяжки Ventolux — законодавці модного дизайну, великої потужності, широкої гами кольорів і різноманітності розмірів.
Витяжку виготовлено в актуальній і міцній неіржавкій сталі. Має чудовий вигляд у будь-яких інтер'єрах, додаючи затишного блиску.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50-100х59.5х50 см |
| Вага | 11.8 кг |
| Вага в упаковці | 14.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 49.2 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 900 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажне кріплення Два короби Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.