(0) |
Повновбудована витяжка BI 5653 I 1000 LED від Perfelli приваблює бездоганним зовнішнім виглядом та чудовими технічними характеристиками. Вона забезпечить ефективне видалення пари та запаху на вашій кухні, оскільки максимальна потужність витяжки з фільтром із вільним виходом повітря становить 1000 м³/год.
Крім свого основного завдання, такі витяжки мають ергономічні якості. Це дає змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Крім свого основного завдання, такі кухонні витяжки наділені ергономічними властивостями, тому дають змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Дизайн
Компанія пропонує повновбудовану модель витяжки, яка поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Найчастіше витяжка кухонна монтується в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними.
Повновбудовані витяжки на кухню вирізняються не тільки дизайном, а ще і своєю конфігурацією, що містить:
Модель видає шум комфортного рівня, що не перевищує 68 дБ. Вона може працювати у двох режимах:
Швидкість роботи
Витяжка для кухні BI 5653 I 1000 LED працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу господині вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, тому використовується тоді, як у повітря потрапляє мінімум забруднень. Сюди належить, наприклад, повільне варіння, тушкування або повільне тушкування під кришкою.
Друга, відповідно, вмикається здебільшого і призначена для середньоінтенсивного приготування їжі на двох конфорках без викидів у повітря густих клубів пари та диму.
Третя швидкість активується в процесі інтенсивного готування з великою кількістю кіптяви та гару.
Освітлення
Сучасне освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 1.5 Вт кожна. Підсвітка є комфортною для очей та працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди досить стійкі за активної експлуатації.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.7 х 52 х 28 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 55.5 х 33 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 61 - 68 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 х 210 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, з неіржавкою перфорацією |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.