(0) |
ELEYS ULOTUS 700 60 X — це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна з новинок 2020 року.
Продуктивність витяжки становить 700 м³/год, що дає змогу очистити повітря в кухні площею до 18 м². Крім того, доступним є режим рециркуляції повітря. Для його забезпечення треба обладнати витяжку двома фільтрами ELEYUS FW E-14 і залишити вільним вихід повітря в приміщення кухні.
Витяжка обладнана двома галогенними лампами потужністю 35 Вт кожна. Механічне клавішне керування витяжкою є простим, зручним і надійним. На корпусі розташовані дві клавіші — перемикач швидкостей (2 швидкості) і клавіша вмикання/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS LOTUS 700 50 X є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дає змогу легко вбудувати її в стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена в розмірі 60 см. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 х 59.6 х 27.6 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 х 24 х 38 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 49.5 - 60.9 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галоген 2x35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з 150 мм на 120 мм Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.