(0) |
Чисте повітря навколо
Ця вдосконалена витяжка обладнана потужним двигуном, який швидко забирає запахи. У такий спосіб ви можете насолоджуватися чистішою атмосферою для приготування їжі та відпочинку.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.1 х 54 х 30 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 61 х 45 см |
| Ширина, см | 54 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х250 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 580 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Пульт керування |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.