Elica – втілення інноваційних технологій, стилю та дизайну. Починаючи з 1970 року компанія є світовим лідером з розробки високотехнологічної та функціональної побутової техніки. Витяжки Elica стали еталоном якості та бездоганності. За роки своєї діяльності виробник завоював статус світового лідера у галузі проектування та випуску кухонних витяжок. На даний момент виробництва компанії розташовані у Польщі, Німеччині та, звичайно ж, в Італії. З самого першого дня виробник ототожнював себе з постійним рухом, удосконаленням та прагненням до нових відкриттів. Завдяки сучасним технологіям компанії вдається реалізовувати найсміливіші та найцікавіші ідеї.
Одним з основних принципів вважається функціональність та якість. Безумовно, в силу конкуренції, що постійно зростає, доводиться оперативно реагувати на переваги споживачів, які дуже часто на перше місце ставлять дизайн, а потім функціональні можливості. Прийшовши в будь-який магазин, покупець вибирає витяжку, що сподобалася на вигляд, а вже потім знайомитися з її характеристиками. Компанія приділяє велику увагу розробці цікавих дизайнів, що і робить її популярною по всьому світу.
Витяжки Elica відносяться до преміум класу, тому виробником, незважаючи на попит, що постійно зростає, впроваджуються нові інноваційні технології, що дозволяють створювати унікальні та ексклюзивні моделі. Компанія випускає всі види витяжок, які можуть використовуватися в побуті, забезпечуючи максимальний комфорт. Різноманітність асортименту дозволить вибрати ідеальний варіант для Вашої кухні. Кожна витяжка – унікальний авторський дизайн, ергономічність та гарантія свіжого повітря в будинку!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18х59.8х28 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19х61х30 см |
| Ширина, см | 59.8 |
| Рівень шуму, дБ | 53 - 62 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х121 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Комплект постачання | Кріплення Інструкція Зворотний клапан до комплекту не входить |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.