(0) |
Витяжка MINOLA HBI 5222 I 700 LED відповідає вимогам сучасних кухонних приміщень, демонструючи ефективну роботу без негативних відтінків. Стильний дизайн виділяє її з потоку інших, кнопкове управління дозволяє забути про складнощі та забобони. Модель Minola HBI 5222 I 700 LED вміє працювати як на відведення, так і рециркуляцію. Другий варіант не вимагає підключення до вентиляційної шахти. Вона обладнана алюмінієвим жировим фільтром, що дозволяє встановити фільтр вугільний. Дві світлодіодні лампи забезпечують об'ємне та приємне освітлення.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.9 х 52.5 х 29.1 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 58 х 34 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Вытяжка Монтажный комплект Обратный клапан Микрофиша Энергокарта Гарантийный талон Инструкция |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.