(0) |
Кухонна витяжка WHIRLPOOL WCT64FLYX — чудовий вибір для кухонь невеликого та середнього розміру.
Основні переваги витяжки полягають у візуальній привабливості, високій продуктивності та можливості поєднувати витяжку з іншою кухонною технікою та меблями.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.7 х 53.43 х 30 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці | 5.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 58 х 32.4 см |
| Ширина, см | 53.4 |
| Рівень шуму, дБ | 54 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/75 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 6 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 75 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.