Кухонна витяжка Viola 750 50 IS просто створена для того, щоб своєю простою та лаконічною вишуканістю створити атмосферу затишку та спокою, атмосферу дому, до якого завжди хочеться повертатися. Інженери-розробники ТМ ELEYUS застосували весь свій багаторічний досвід та професіоналізм, щоби довершені форми цієї витяжки органічно влилися в будь-який інтер'єр незалежно від його стилю і при цьомузалишалися вишуканим акцентом та родзинкою Вашої кухні.
Придбавши кухонну витяжку Viola 750 50 IS, Ви можете бути певні, що зайві запахи на кухні, а також пара, дим та гаряче повітря більше Вам не дошкулятимуть, адже її продуктивність становить 750 м³/год. Окрім того, кухонна витяжка Viola 750 50 IS стане ідеальним рішенням для власників кухонь із ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти, адже має змогу працювати в режимі рециркуляції.
Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW – E1575 та залишити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення. Витяжка обладнана двома галогенними лампами, котрі не лише якісно освітять кухню в процесі приготування їжі, а й створять м'яку та затишну атмосферу для відпочинку. Надійна кнопкова панель управління витяжки відрізняється своєю зручністю та довговічністю. Металева частина кухонної витяжки Viola 750 50 IS виготовлена із нержавіючої сталі високої якості, котра не лише має привабливий зовнішній вигляд, а й є надзвичайно довговічною.
Ставши власником кухонної витяжки Viola 750 50 IS від ТМ ELEYUS, Ви переконаєтесь, що не лише подарували стильний та функціональний аксесуар своїй оселі – Ви внесли в неї чистоту, гармонію та спокій своїх рідних.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 69.5-87.5 х 49.6 х 48 см |
| Вага | 7 кг |
| Тип | Купольна |
| Серия | Viola |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 57.3 - 65.2 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи: 2 х 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.