(0) |
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir та алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок та інших забруднень та сприяє досягненню класу поглинання А.
Варкова поверхня в променях рампи
Світлодіоди забезпечують гарне та ефективне підсвічування варильної поверхні та є важливим естетичним та функціональним елементом на кухні. Світлодіоди служать втричі довше, ніж інші джерела світла, і дбайливо витрачають електроенергію.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 60 х 30.6-47.6 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Повзункове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 66.2 х 37 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/108 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюминиевый фильтр с полиуретановой пеной |
| Продуктивність, куб. м/год | 350 |
| Комплект постачання | Вытяжка Инструкция Гарантийный талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.