(0) |
Телескопічна витяжка KAISER EA 644 Eco виготовлена в сучасному стилі з неіржавкої сталі. Сенсор Full touch з LСD дисплеєм уможливлює особливо комфортне керування витяжкою. Модель має максимальну потужність 910 куб. м/год і працює в режимі відводу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27х60х30.6-45 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 12.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36х67х32 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 59 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/255 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи: 2х40 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний фільтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.