(0) |
Режим витяжки повітря
Металевий жировловлювальний фільтр очищає випаровування й запахи, поглинаючи жирні компоненти й інші дрібні частинки в газах. У разі потреби трубу, що відводить повітря, можна приєднати до повітроводу або вивести назовні.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.7 х 90 х 29.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.5 х 90 х 38 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 73 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/150 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіод |
| Тип фільтра | Вугільний Металевий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.