(0) |
Витяжка Kaiser AT 6410 FR Eco, безсумнівно, додасть стилю й елегантності вашій кухні.
Kaiser AT 6410 FR Eco є декоративною витяжкою, яка, завдяки своїй класичній формі та чудовим технічним характеристикам відповідає очікуванням найвимогливіших клієнтів.
Висока якість комплектуючих європейського виробництва були використані для виробництва цієї моделі.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 75-115 х 60 х 37.5 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 65 х 44 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/380 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодні лампи 2 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний Металевий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 1250 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.