(0) |
Похила витяжка KAISER AT 8438 F Eco виготовлена в сучасному стилі, з загартованого, термостійкого чорного скла та неіржавкої сталі. Сенсорне керування уможливлює особливо комфортне керування витяжкою. Модель має максимальну потужність 910 куб. м/год.
KAISER AT 8438 F Eco може працювати як у режимі відводу, так і в режимі рециркуляції. Для освітлення робочої поверхні ця модель витяжки має дві світлодіодні лампи.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 78-116х80х37.5 см |
| Вага | 19 кг |
| Вага в упаковці | 22 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49х85х48 см |
| Ширина, см | 80 |
| Рівень шуму, дБ | 53/56 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодне: 2х20 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний фільтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.