(0) |
Корпус витяжки виконання з високоякісної нержавіючої сталі INOX. Ця сталь відрізняється дуже добрими антикорозійними властивостями.
Для легкого та зручного керування, дана витяжка оснащена дистанційним керуванням. Витяжка оснащена сучасним освітленням із використанням світлодіодних ламп. За типом роботи витяжку можна віднести до витяжки з периметричним всмоктуванням.
При роботі таких витяжок потік повітря, що всмоктується, перенаправляється з центру до периметра, що дозволяє знизити навантаження на двигун витяжки і рівень шуму від її роботи. Ця витяжка може працювати в режимі рециркуляції повітря, для чого в комплекті виробником поставляються жирові та вугільні фільтри.
Металевий жироуловлюючий фільтр виготовлений з нержавіючих преміум матеріалів (нержавіюча сталь та алюміній). Для підтримки витяжки у працездатному стані такий фільтр з легкістю можна очистити в посудомийній машині.
| Гарантия | 1 місяць офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30-180 х 40 х 40 см |
| Вага | 17 кг |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Пульт ДК |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.8 х 45.5 х 57 см |
| Ширина, см | 40 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Оснащення | З нестандартним дизайном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 50 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/240 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодні лампи: 2 х 2.5 Вт |
| Тип фільтра | Металевий жирозбиральний Вугільний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.