(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 75-108 х 59.6 х 38.6 см |
| Вага | 12.9 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45.5 x 69.5 x 45.5 см |
| Додаткові характеристики | Сенсорна панель керування Заслінка для захисту від зворотного потоку повітря |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Оснащення | З дисплеєм |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 / 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світодіодне |
| Тип фільтра | Касетний |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Продуктивність, куб.м/год | 615 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.