(0) |
Кращі матеріали та технології об'єднані у витяжці Perfelli PL 5124 WH LED. При оптимальній потужності з вільним виходом повітря в 550 м3/год вона очищує повітря від запахів та випарів під час та після приготування страв, а також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, така кухонна витяжка має ергономічну функцію і дозволяє раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Оформлення та дизайн
Ми пропонуємо плоску модель витяжки, яка відрізняється своєю компактністю та ідеально підходить для маленької і тісної кухні. Такий пристрій поєднує у собі переваги повновбудовуваної витяжки. Вона легко монтується під навісну шафу за рахунок невеликої висоти. Беззаперечною перевагою плоскої витяжки є наявність у неї тих самих властивостей і характеристик, якими наділені витяжки інших типів.
Плоска витяжка на кухню відрізняється не тільки дизайном, а ще й своєю конфігурацією, яка включає:
Крім того, модель виготовлена з високоякісного білого фарбованого металу. Цей матеріал має чудові декоративні властивості, стійкість до корозії, механічного та температурного впливу.
Алюмінієві фільтри
Витяжка обладнана двома тришаровими алюмінієвими фільтрами, які ефективно захищають мотор та інші деталі пристрою від забруднення жиром і випарами.
Режими роботи
Рівень шуму витяжки не перевищує 64 дБ і є комфортним для людини та домашніх тварин. Витяжка для кухні може працювати в режимі відведення повітря, при якому забруднене повітря виводиться назовні через гнучкий трубопровід, або в режимі рециркуляції* з використанням вугільного фільтра (Арт.0071).
*Робота пристрою в режимі рециркуляції здійснюється лише за рахунок використання вугільного фільтра, який можна придбати окремо. Виробник Perfelli для витяжок власного виробництва також випускає вугільні фільтри.
Швидкості роботи
Кухонна витяжка Perfelli PL 5124 WH LED працює на трьох швидкостях, що дозволяє обирати потрібну інтенсивність очищення повітря, залежно від його забрудненості.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.2 х 50.2 х 50 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 55.5 х 55.5 см |
| Ширина, см | 50.2 |
| Рівень шуму, дБ | 56 - 64 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Мікрофіша монтажний комплект Зворотній клапан Енергокарта Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Емаль |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Продуктивність, куб.м/год | 550 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.