(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 57.5-70.5 х 90 х 33.5 см |
| Вага | 14.6 кг |
| Вага в упаковці | 19.12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56 х 40 х 98 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/183 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодне |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Метал Нержавіюча сталь Скло |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Продуктивність, куб.м/год | 608 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.