Кухонна витяжка є особливим пристроєм, який призначений для очищення повітря в приміщенні, відведеному для приготування їжі. Як відомо, дим, продукти згоряння, випаровування, запахи та інші небажані домішки, які утворюються при термообробці продуктів, накопичуються в обсязі кухні та здатні негативно впливати на людину та її здоров'я.
Крім того, відсутність витяжки впливає і на стан приміщення, де готується їжа. Кіптява поряд з жирами осідають на стінах, стелі та фасаді меблів, тим самим скорочуючи термін її експлуатації. Витяжка здатна вловлювати дим, що виходять від плити, запахи і випаровування, блокувати їх поширення по кухні і подальшому проникненню в сусідні приміщення.
Побутова кухонна витяжка складається з таких основних частин, як корпус, вентиляційний агрегат, механічний або електронний пульт управління та жироуловлювальні фільтри. Деталі кухонних витяжок виготовляються з матеріалів, що відрізняються термічною стійкістю, стійкістю до корозії та довговічністю. Корпус кухонної витяжки виготовляється з нержавіючої сталі, але за необхідності може покриватися емаллю.
Крім основної функції витяжки часто можуть бути елементом дизайну кухонного набору, тому виконуються в різних формах, з використанням скла, дерева та інших декоративних матеріалів.
Продуктивність кухонної витяжки є найбільш важливою характеристикою її роботи, але шум, що створюється нею, пригнічуючим чином діє на людину. Тим часом рівень шуму витяжки збільшується прямо пропорційно її продуктивності, у зв'язку з чим важливо грамотно підходити до вибору моделі цієї техніки, в якому повинні бути оптимально співвіднесені продуктивність і шум.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.5 х 60 х 50 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Вага в упаковці | 7.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 62 х 53 см |
| Ширина, см | 60 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/110 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2 х 1 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний |
| Комплект постачання | Витяжка Гнучкий повітропровід 1.2 м Фільтр вугільний |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Продуктивність, куб.м/год | 400 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.