Стильний дизайн
Створіть елегантну та стильну кухню. Тонкий вертикальний дизайн з гладкими плоскими поверхнями ідеально доповнює інші продукти компанії Samsung, створюючи бездоганний зовнішній вигляд. Широкий вибір оздоблювальних матеріалів з чорного скла та нержавіючої сталі, які гармонійно поєднуються з уже наявною побутовою технікою та меблями.
Сенсорне управління
Насолоджуйтесь надзвичайно зручним і стильним управлінням. Плавно інтегроване сенсорне управління створює елегантний зовнішній вигляд, і його легко протирати. Елементи керування добре видимі, тому ви можете швидко вибрати потрібні функції. Також ви можете легко встановити налаштування легким дотиком пальця.
Світлодіодне освітлення плити
Бачити, що готуєте, тепер простіше. Яскраве подвійне світлодіодне освітлення плити рівномірно розподіляє світло по всій вашій плиті. А світлодіодні лампи помітно яскравіше традиційних ламп*, служать набагато довше, їх простіше і дешевше замінити. Тож, ви економите гроші на вартості заміни ламп розжарювання.
* Порівняно з традиційними лампами розжарювання, галогенними лампами розжарювання, CFL та світлодіодами, Міністерство енергетики США.
Алюмінієвий фільтр, який можна мити
Переконайтеся, що ваша витяжка довше забезпечує потужну вентиляцію. Міцний і простий в обслуговуванні алюмінієвий фільтр, який можна мити, захищає витяжний вентилятор і вловлює масло і пил до того, як вони засмітять двигун або сповільнять потік повітря.
3-ступінчастий вентилятор
Слідкуйте за тим, щоб на кухні завжди було прохолодно і пахло свіжістю. Витяжка оснащена 3-ступінчастим фронтальним вентилятором, який дозволяє швидко регулювати її налаштування легким дотиком.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 76-105 х 59.7 х 36.4 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44.5 х 65.5 х 48 см |
| Ширина, см | 59.7 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Оснащення | З дисплеєм З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 2 люмінесцентні лампочки |
| Тип фільтра | Вугільний / Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продуктивність, куб.м/год | 586 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.