(0) |
Кухонна витяжка Perfelli TL 5212 I 700 LED приваблює дизайном та сучасним підходом у розробці витяжок для всіх, хто бажає зробити свою кухню стильною та функціональною. Максимальна потужність пристрою з вільним виходом повітря становить 700 м3/год. Вона бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Пристрій очищує повітря від запахів та випарів під час та після приготування, підтримуючи свіжість у приміщенні. Компактна ширина 49.5 см дозволяє використовувати цю модель на кухні будь-яких розмірів.
Витяжка обладнана практичними алюмінієвими фільтрами, які можна легко вимити в теплій мильній воді або в посудомийній машині.
Телескопічна кухонна витяжка Perfelli TL 5212 I 700 LED має ергономічні властивості, тому дозволяє раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею. Конфігурація моделі включає:
Окрім того, модель виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304. Цей матеріал дуже стійкий до корозії, механічних пошкоджень та перепадів температур.
Рівень шуму витяжки не перевищує 61 дБ і є комфортним для людини та домашніх тварин. Витяжка може працювати в режимі відведення повітря, при якому забруднене повітря виводиться назовні через гнучкий трубопровід, або в режимі рециркуляції* з використанням вугільного фільтра.
*Робота пристрою в режимі рециркуляції здійснюється лише за рахунок використання вугільного фільтра, який можна придбати окремо.
Витяжка для кухні працює на трьох швидкостях, що дозволяє обирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Керувати витяжкою зручно та легко! Механічна панель управління складається з перемикачів швидкостей та увімкнення/вимкнення освітлення. Практичне розташування механічних перемикачів керування з боків дозволить здійснювати швидкі маніпуляції з пристроєм без зайвих зусиль.
Освітлення витяжки складається з двох LED-ламп, потужністю по 1.5 Вт, які розташовані на задній частині витяжки та сприяють кращому освітленню робочої поверхні. Підсвічування є комфортним для очей і працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії мінімальне. Крім того, світлодіоди досить витривалі під час активної експлуатації.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.2 кг |
| Вага в упаковці | 8.28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 54.5 х 36 см |
| Ширина, см | 49.5 |
| Глибина, см | 29.7-46.7 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х65 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED, 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый |
| Комплект постачання | Вытяжка Алюминиевый фильтр Гарантийный талон Инструкция Монтажный комплект Обратный клапан Шнур с вилкой |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 20 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 52 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.