(0) |
Телескопічна кухонна витяжка Minola HTL 5614 WH 1000 LED обладнана одним мотором потужністю 130 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 1000 м3/год, що дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Витяжка зі стандартною шириною 49.5 см ідеально підходить для використання з варильною поверхнею такого ж розміру, який є універсальним для більшості кухонних приміщень.
Витяжка виготовлена з фарбованого металу. Це робить дану модель витяжки такою, що ідеально підходить для вашої кухні. Механічна панель управління розташована збоку.
Алюмінієві фільтри виконані у тому ж кольорі, що й пристрій. Таке дизайнерське рішення робить витяжку стильною та елегантною, завдяки чому вона гармонійно виглядатиме в інтер'єрі кухні.
Кухонна витяжка Minola HTL 5614 WH 1000 LED обладнана двома алюмінієвими жировими фільтрами, що складаються з трьох шарів. Вони забезпечують надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів.
Очищення фільтрів слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо.
Механічна панель управління дуже проста та інтуїтивно зрозуміла. На ній розташовані перемикачі для увімкнення/вимкнення витяжки, освітлення та перемикання швидкостей. Активувати потрібну функцію можна одним натиском. Механічні перемикачі управління найбільш надійні та довговічні.
Кухонна витяжка обладнана LED-лампою потужністю 2 Вт. Світлодіоди забезпечують комфортне додаткове освітлення варильної поверхні і є найбільш економним джерелом світла.
Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
Рівень шуму пристрою не перевищує 68 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 54.5 x 33.5 см |
| Ширина, см | 49.5 |
| Глибина, см | 28.2-46.5 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/130 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Square LED, 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний фільтр (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 26.1 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 68 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 56 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.