(0) |
Налаштування витяжки — це просто
Легкодоступне й інтуїтивно зрозуміле електронне регулювання функцій витяжки. Регулювання освітлення або швидкості вентилятора: швидкий і гнучкий підхід до готування.
Чистий фільтр — чисте повітря
Цей фільтр забезпечує незмінно ефективний захист вашої кухні. Його можна мити, що дає йому змогу довше забезпечувати чистоту повітря на кухні.
Енергоефективно та яскраво
Енергоефективні світлодіоди ідеально підходять для кухні. Яскраві, довговічні та неймовірно енергоефективні, вони є невіддільною частиною сучасного будинку.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 7.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 65 х 23 см |
| Ширина, см | 59.8 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 17.9 х 59.8 х 30.4 - 48.4 |
| Продуктивність, куб.м/год | 410 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 68 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.