Компактна повновбудована витяжка
Вбудована витяжка повністю ховається в стандартній кухонній шафці шириною 60 см, помітною залишається лише панель управління. Завдяки своєму компактному розміру, витяжка підходить для будь-якого інтер’єру, залишає його цілісним і допомагає створити затишну атмосферу в кухні.
Свіже повітря на кухні – легко та без зайвих зусиль
Турбіна продуктивністю 650 м³/год швидко усуває зайві запахи і забезпечує вентиляцію повітря в кухні площею 15 м². Надійне та просте в користуванні механічне управління дозволить легко перемикати 3 швидкості роботи витяжки.
LED-підсвітка
Витяжка має світлодіодну лампу потужністю 2.5 Вт. Коли ви готуєте вранці сніданок, вона яскраво освітить робочу поверхню. Світлодіодне освітлення безпечне для очей, має природний колір і низьке енергоспоживання.
Фільтрація повітря за будь-яких умов
Ви можете одразу підключити витяжку до вентиляційної шахти, адже алюмінієвий фільтр захищає внутрішню частину від забруднень. Якщо у вас утруднене приєднання або відсутня вентиляційна шахта, то в цьому випадку можна докупити вугільні фільтри і витяжка буде очищати повітря в режимі рециркуляції. Обираючи ТМ JANTAR, ви обираєте продукцію, яка довго тішитиме вас справною роботою. Ми забезпечуємо вас офіційною гарантією від виробника та доступною мережею сервісних центрів по всій території України.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 21 х 54 см |
| Ширина, см | 52 |
| Глибина, см | 27 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 - 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 1 х 2.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жироуловлюючий |
| Комплект постачання | Витяжка Пластмасовий перехідник 150/120 мм Зворотній клапан Монтажні шурупи та дюбеля Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 15 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 15.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 650 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.