(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.82 кг |
| Вага в упаковці | 12.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 x 67.5 x 44 см |
| Додаткові характеристики | Потужність турбіни 930 м3/год Клас енергетичної ефективності B Гідродинамічний клас ефективності B Клас ефективності освітлення D Клас ефективності фільтрації C Продуктивність мінімальної швидкості 348 м3/ч Продуктивність на максимальній швидкості 580 м3/год Продуктивність інтенсивної швидкості 930 м3/ч Рівень шуму на мінімальній швидкості 57 дБ Рівень шуму на максимальній швидкості 67 дБ Рівень шуму на інтенсивній швидкості 68 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 1 швидкості 348 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 1 швидкості EN 60704-2-13 - 57 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 2 швидкості 459 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 2 швидкості EN 60704-2-13 - 63 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 3 швидкості 580 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 3 швидкості EN 60704-2-13 - 66 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 4 швидкості 930 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 4 швидкості EN 60704-2-13 - 67 дБ 1 жироуловлювальний алюмінієвий фільтр (5 шарів, 350 x 171 x 9 мм) |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 28.8 |
| Оснащення | З дисплеєм З турборежимом Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 230 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип освітлення | LED панель / 1 шт / 8 Вт |
| Тип фільтра | 1 жироуловлювальний алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Шнур живлення з євровилкою 120 см Інструкція Гарантійний талон Вугільний фільтр в комплект не входить, можна замовити через СЦ |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 38.4 |
| Продуктивність, куб.м/год | 930 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 57 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.