(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 9.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40.5 x 64.5 x 34 см |
| Додаткові характеристики | Потужність турбіни 500 м3/год Клас енергетичної ефективності C Гідродинамічний клас ефективності D Клас ефективності освітлення B Клас ефективності фільтрації C Продуктивність мінімальної швидкості 364 м3/ч Продуктивність на максимальній швидкості 462 м3/ч Рівень шуму на мінімальній швидкості 59 дБ Рівень шуму на максимальній швидкості 63 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 1 швидкості 364 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 1 швидкості EN 60704-2-13 - 59 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 2 швидкості 421 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 2 швидкості EN 60704-2-13 - 61 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 3 швидкості 462 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 3 швидкості EN 60704-2-13 - 63 дБ 1 жировий алюмінієвий фільтр (5 шарів, 492 x 162.5 мм) |
| Ширина, см | 55 |
| Глибина, см | 29 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 150 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED стрічка / 1 шт / 5 Вт |
| Тип фільтра | 1 жировий алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Шнур живлення з євровилкою 120 см Інструкція Гарантійний талон Вугільні фільтри в комплект не входять, можна замовити через СЦ |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 25.6 |
| Продуктивність, куб.м/год | 462 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 59 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.