(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.7 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.2 x 66 x 23 см |
| Додаткові характеристики | Потужність турбіни 350 м3/год Клас енергетичної ефективності C Гідродинамічний клас ефективності E Клас ефективності освітлення D Клас ефективності фільтрації C Продуктивність мінімальної швидкості 161 м3/ч Продуктивність на максимальній швидкості 270 м3/год Рівень шуму на мінімальній швидкості 62 дБ Рівень шуму на максимальній швидкості 65 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 1 швидкості 161 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 1 швидкості EN 60704-2-13 - 62 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 2 швидкості 209 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 2 швидкості EN 60704-2-13 - 63 дБ Продуктивність у режимі всмоктування на 3 швидкості 270 м3/год Рівень шуму в режимі всмоктування на 3 швидкості EN 60704-2-13 - 65 дБ 2 жироуловлювальні алюмінієві фільтри (кожен - 5 шарів, 483.5 х 202.5 мм) |
| Ширина, см | 59.8 |
| Глибина, см | 28.4-47.8 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 70 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампочка E14 / 1 шт / 4 Вт |
| Тип фільтра | 2 жироуловлювальних алюмінієвих |
| Комплект постачання | Витяжка Шнур живлення з євровилкою 120 см Інструкція Гарантійний талон Вугільні фільтри в комплект не входять, можна замовити через СЦ |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 17.6 |
| Продуктивність, куб.м/год | 270 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 62 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.