(0) |
Надійність та компактність в одній витяжці
Міцний, надійний та довговічний сталевий корпус покритий порошковою фарбою для забезпечення стійкості до високих температур. Завдяки компактному розміру витяжку легко прилаштувати на стіні або під кухонною шафкою, тож у вашій кухні просто створити затишний і красивий простір.
Попрощайтеся з парою та лишніми ароматами
Турбіна витяжки продуктивністю 380 м³/год з легкістю очистить кухню площею 10 м² від сторонніх запахів, пари та гарячого повітря. Серед трьох режимів роботи легко вибрати потрібний за допомогою надійного і простого в користуванні механічного управління.
LED-підсвітка
Витяжка має світлодіодну лампу потужністю 2,5 Вт. Коли ви готуєте вранці сніданок, вона яскраво освітить робочу поверхню. Світлодіодне освітлення безпечне для очей, має природний колір і низьке енергоспоживання.
Фільтрація повітря за будь-яких умов
Ви можете одразу підключити витяжку до вентиляційної шахти, адже алюмінієвий фільтр уловлює дрібні часточки жиру і захищає внутрішню частину від забруднень. Якщо у вас утруднене приєднання або відсутня вентиляційна шахта, то в цьому випадку можна докупити вугільні фільтри і витяжка буде очищати повітря в режимі рециркуляції.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.98 кг |
| Вага в упаковці | 5.18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.5 х 54 х 54 см |
| Ширина, см | 49.5 |
| Глибина, см | 46 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (у комплект не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Пластмасовий перехідник Ø 120 мм Монтажні шурупи та дюбелі Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 9 |
| Продуктивність, куб.м/год | 380 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 54 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.