(0) |
Потужна турбіна – кухня без зайвого диму, пари і запахів
Продуктивна турбіна потужністю 1000 м³/год швидко та ефективно впорається з димом, парою і неприємними запахами в кухні площею до 23 м². Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а також з боків та з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщення.
Ефектний дизайн
Зовнішня панель виготовлена з міцного і красивого гартованого скла. Його гладенька поверхня створена для легкого очищення за лічені миті. Під акцентним вирізом зручно розміщені кнопки керування. Чіткі лінії, виразний і практичний дизайн – така витяжка чудово поєднується з різними стилями і доповнює сучасний інтер’єр.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
5 років гарантії
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.3 кг |
| Вага в упаковці | 9.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47 х 38 х 53 см |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 28.3 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED, 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Керівництво з експлуатації Гарантійний талон Зворотній клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø150 мм на Ø120 мм Монтажні шурупи та дюбелі |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 23 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 75-89.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67.2 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 64.2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.