(0) |
Кухня без зайвого диму, пари і запахів
Продуктивна турбіна потужністю 1200 м³/год легко та ефективно впорається з усім зайвим у просторій кухні площею до 25 м². Периметральне втягування забирає повітря навколо всього фільтра і легко впорається з димом, парою і неприємними запахами. Повітря буде свіжим, як весняний цвіт!
Гартоване скло – ідеальне в інтер’єрі та побуті
Суцільний фасад витяжки виготовлений з гартованого скла, лише вгорі він доповнений сенсорною панеллю. Бездоганно гладка поверхня створена для легкого очищення за лічені миті. А вишуканий дизайн гармонійно поєднується з іншою кухонною технікою і підкреслює сучасний стиль інтер’єру.
Сенсорне керування
Вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря, вмикайте підсвітку чи встановлюйте таймер. Всі функції ви можете налаштувати легким дотиком до сенсорної панелі або керувати на відстані пультом дистанційного управління.
Таймер
Вмикайте таймер на будь-якій швидкості і залишіть його працювати, поки накриваєте на стіл. Витяжка буде очищувати повітря ще 5 хвилин, а потім автоматично вимкнеться. Чисте повітря без зайвих зусиль!
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E15100 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
5 років гарантії
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.55 кг |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47 х 38 х 53 см |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 39 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED, 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Керівництво з експлуатації Гарантійний талон Зворотній клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø150 мм на Ø120 мм Монтажні шурупи та дюбелі |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Висота, см | 82-96.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.