(0) |
Витончений дизайн та чудові технічні характеристики витяжок Franke роблять кухню ще більш стильною, вишуканою та функціональною. Ідеально підібрана витяжка гарантує чистий повітря в кухні та захист від неприємних випарів. Крім того витяжка може бути джерелом світла та слідкувати за якістю повітря автоматично очищуючи його від забруднень. Залежно від дизайну кухні чи функціонального призначення, витяжки різняться своєю формою. Конструкція від найпростішої до надзвичайно складної та привабливої задовольнити практично будь-який запит. — Основне завдання витяжки очищувати повітря у кухні від випарів, що утворюються в процесі приготування їжі. Проте витяжки мають ще ряд додаткових функцій, без яких важко уявити собі сучасний прилад. Витяжки FRANKE мають гарантію виробника на термін до 2 років. Будьте спокійні, навіть якщо щось трапиться з Вашим приладом, Franke гарантує швидко та якісно усунути всі недоліки. Оригінал 100%!
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 6,4 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Повзункове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 37 х 26 см |
| Додаткові характеристики | Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної / 650 мм від газової |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 120 см |
| Кількість/потужність моторів | 518 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED stripe 2 x 4W |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр, вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | витяжка, інструкція, керівництво з експлуатації |
| Тип монтажу | У шафу |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20 кв. |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Продуктивність, куб.м/год | 500 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 70 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.