(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 16.31 кг кг |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Ширина, см | 60 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Кількість/потужність моторів | 385 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2х2.5 Вт |
| Тип фільтра | алюминиевый |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Емаль |
| Висота, см | 1135 х 600 х 375 мм, 1135 х 600 х 375 мм |
| Продуктивність, куб.м/год | 1250 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 74 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.