(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 9 кг |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Код угольного фильтра - CF 240 A |
| Ширина, см | 60 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 150 см |
| Тип освітлення | LED 1x2W |
| Комплект постачання | Вугільний фільтр - Під замовлення Короб в комплекті - Так Дистанційне керування - Не має |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 88.5 х 59.5 х 33 |
| Продуктивність, куб.м/год | 650 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.